ANKARA TV TAMİR MERKEZİ

Profesyonel ve deneyimli ekibimizle akıllı televizyon tamiri.

PROFESYONEL

Dürüst ve güvenilir garantili televizyon tamir hizmetlerimiz.

GÜVENLİ

Uygun fiyatlı televizyon bakım arıza montaj hizmetleri.

HESAPLI

Televizyon servisimiz hızlı bir teknik servis sağlıyor.

HIZLI SERVİS


TELEVİZYON TAMİRİ

LED TV TAMİRİ

Ankara TV Tamircisi & Panel Değişimi


Tv Tamiri ve Led Değişimi

TV Tamircisi Uydu-Servisi sitesi sizlere tüm Ankara'da en iyi hizmeti sunuyor. Ankarada TV Tamircisimi arıyorsunuz. O halde Uydu-Servisi en iyi seçenek.. Pek çok farklı türde TV vardır ve her biri farklı bir onarım yöntemi gerektirir. TV Onarım Şirketi olarak karşılaştığımız her tür TV’yi nasıl tamir edeceğimizi biliyoruz.

Ankara TV onarım teknisyenleri, LG, Samsung, Toshiba, Vestel, Panasonic, Sony, Arçelik ve bugün piyasadaki diğer birçok popüler marka gibi popüler markaları onarmak için sertifikalı teknisyenlerdir. Teknisyenlerimiz profesyonel olarak eğitilmiştir ve televizyon ve diğer elektronik ürünlerde sorun giderme ve onarım yapma becerisine sahiptir.

Profesyonel ve Tecrübeli TV Tamircisi

Tv Tamiri ve Ekran Değişimi

Bir TV tamircisi mi arıyorsunuz? Hem profesyonel, hem hızlı hizmet mi istiyorsunuz? Kaliteli ve garantili mi olsun diyorsunuz? Bunun yanında, bütçenize uygun fiyatlar mi istiyorsunuz? Evet anlaşıldı. Siz bizi arıyorsunuz. Ankara tv tamircisi olarak, aradıklarınızın tümü bizde.


Televizyonlar, görsel ve işitsel olarak, bizlere hitap eden, bilgi ve eğlence aracı olmuştur. Adeta ailemizin bir ferdi olmuştur. Yapılan araştırmalara göre, dünyada en çok televizyon izleyen ülkeler arasındayız. Küçükten büyüğe, herkes için önde gelen bir alışkanlık olmuştur televizyon. Hayatımızda bu kadar çok yer tutan televizyon, bir gün arızalanırsa neler olur? TV tamircisi ihtiyacınız olduğunda neler yapmalısınız? Sizin yapabileceğiniz işlemleri yaptınız ve hala televizyonunuz çalışmıyor mu? Öyleyse şimdi yapmanız gereken, en yakın TV tamircisi ile iletişime geçmeniz. Ankara TV tamircisi olarak biz size her zaman çok yakınız.


Peki televizyonunuzda bir sıkıntı oluştuğunda, TV tamircisi aramadan önce, sizlerin yapmanız gerekenler nelerdir? Bir tv tamircisi çağırmadan önce, sizler şunları yapabilirsiniz. Televizyonunuzun elektrikle olan bağlantısını kontrol edin. Televizyon fişini, başka bir prizde deneyin. Televizyonun altında veya arkasında, gizli bir aç kapa düğmesi olmalı. Kontrol edin. Evinizin elektrik sigortalarının açık olduğundan emin olun. Kumanda pillerinizi bitmiş olabilir, kontrol edin. Ayrıca kumandanızın arızalı olmadığından da emin olun. Şayet televizyonunuzdan sinyal alamıyorsanız, anteninizin hem tv ile hem duvar ile bağlantılarını kontrol edin. Ayrıca kablonet kullanıyorsanız, merkezden bir kesinti olabileceğini de aklınızda bulundurun. Tüm bunları kontrol ettiğiniz halde, televizyonunuzda ki sorun hala devam ediyorsa, Ankara TV tamircisi olarak, sizlere hizmete hazırız.Hangi Marka ve Model TV Tamiri Yapıyoruz

Ankara’da Led tv tamircisi ya da plazma tv tamircisi numarası arıyorsanız, bize (0312) 244 44 31 numaralı telefonumuzdan yada iletişim sayfamızdaki diğer numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Samsung, LG, Vestel, Arçelik, Philips, Panasonic, Axen, Sanyo, Sony marka televizyon tamirinde, yetkili servis olarak hizmet veriyoruz.


Hangi Arızaları Tamir Ediyoruz


TV panel tamircisi olarak, TV panel tamircileri içinde ön sıradayız. Ya da tv uydu tamircisi arıyorsanız, öncelikle bize ulaşmalısınız. Televizyonlarınızda panel tamiri ya da panel değişimi yapıyoruz. Ancak bazı marka ve modellerde, panel tamiri yeni bir televizyon fiyatını bulmaktadır. Bunu da siz müşterilerimize belirtiyoruz. Anakart, ekran kartı ve led değişimi başta olmak üzere, tüm tamir ve bakım işlemlerini yapıyoruz. Bunun yanında, tv kurulum ve montaj hizmeti veriyoruz. Hoparlör ve kumanda tamiri yapıyoruz. Sıradan bir tv tamircisi ile farkımızı, bizimle tanışınca farkedeceksiniz. Ayrıca tüm hizmetlerimiz ve yedek parçalarımız garantilidir.


Ankara TV Tamircisi TV Tamiri Fiyatları


Ankara tv tamir teknik servisi olarak, kalite ile birlikte, uygun fiyat şansını da sizlere sunuyoruz. Televizyonunuz arızalandığında, en kısa sürede adresinize gelerek, televizyonunuzu yerinde görüyoruz. İleri teknolojili hasar tespit aletlerimizle, arızayı tespit ediyoruz. Bu işlemi ücretsiz yapıyoruz. Değişim yapılacak parça olup olmadığını belirliyoruz. Tüm bunların sonunda olabilecek en uygun fiyatı tespit ediyoruz. Fiyat teklifini size sunuyoruz. Siz onay vermeden, herhangi bir tamir işlemi başlatmıyoruz. Böylece sürpriz yüksek fiyatlarla karşılaşmıyorsunuz. Siz onay verdiğinizde, tv tamir işlemine başlıyoruz. Ayrıca televizyonunuzun teknik servise götürülmesi gerekiyorsa, ücretsiz olarak evinizden alıp evinize bırakıyoruz.

VESTEL TV TAMİRİ

ARÇELİK TV TAMİRİ

LG TV TAMİRİ

SAMSUNG TV TAMİRİ

REGAL TV TAMİRİ

PHILIPS TV TAMİRİ

AXEN TV TAMİRİ

SONY TV TAMİRİ

HI LEVEL TV TAMİRİ

BEKO TV TAMİRİ

SUNNY TV TAMİRİ

SHARP TV TAMİRİ

ONVO TV TAMİRİ

PANASONİC TV TAMİRİ

SEG TV TAMİRİ

VESTEL LED TV TAMİRİ

ARÇELİK LED TV TAMİRİ

LG LED TV TAMİRİ

SAMSUNG LED TV TAMİRİ

REGAL LED TV TAMİRİ

PHILIPS LED TV TAMİRİ

AXEN LED TV TAMİRİ

SONY LED TV TAMİRİ

HI LEVEL LED TV TAMİRİ

BEKO LED TV TAMİRİ

SUNNY LED TV TAMİRİ

SHARP LED TV TAMİRİ

ONVO LED TV TAMİRİ

PANASONİC LED TV TAMİRİ

SEG LED TV TAMİRİ

Hemen Ara 

WhatsApp